Dayanıklılık ve güç artırıcı özel spor besinleri

0
417

Hayatına sporu dahil etmeyen kişilerin fiziki açıdan yaşadıkları zorlukların yanında psikolojik açıdan da çok sayıda olumsuz durumlar bulunmaktadır. Bu sebeple de birçok kişi belirli dönemlerde spora başlayarak düzenli olarak spor yapmayı tercih etmektedir. Ancak bu durumda kişilerin yaptığı spordan verim alabilmesi için çok sayıda etmeni bir araya getirmesi gerekmektedir. Kişilerin ilk olarak kendilerini zihinsel olarak düzenli spora hazırlamaları sonrasında da fiziksel olarak hayata geçirmeleri gerekmektedir.

Yedikleri yiyeceklere sürekli olarak dikkat eden kişiler buna ek olarak özel spor besinleri de kullanmaktadırlar. Tamamen doğal olarak üretilen bu spor besinlerini kullanan kişiler; bu sayede spor esnasında güç ve dayanıklılık gibi etkileri arttırabilirler.

Spora başlayan kişiler Musclepharm Assault isimli ürün ile birlikte dayanıklılık ve güç için ihtiyaç duyulan tüm maddeleri vücutlarına almış olacaklardır. Bu aşamada bu tarz ürünleri kişilerin sahip olmadıkları bir gücü ortaya çıkarmamaktadır. Yalnızca kasların tam verimle çalışmasını sağlarken bu durumda çok iyi bir tempoda spor yapılması mümkün olur. Kasların tamamı çalıştığında kişiler spor hareketlerini daha rahat bir şekilde yaparken, tekrar sayılarında da artış olacaktır. Bu ürünün üretiminde tercih edilen hammaddeler son derece kaliteli malzemelerden seçilirken; içerisinde yer alan Sitrülin Malat isimli madde patlayıcı bir güç etkisi yaratmaktadır. Genel olarak kişilerin rahatlıkla farkına vardıkları etki de bu olacaktır. Ürünün bir servisinde kişiler 5 gram arjinin de alacaktır. Bu madde de performansın ciddi biçimde artmasını sağlamaktadır.

Ürünün bir servisinde 14,8 gram arjinin kullanılmaktadır. Bu yönden de son derece özgün bir üründür. Ürünün ambalajının içerisinde yer alan ölçek tam olarak doldurulduğunda bu gramaja gelmektedir. Bu ürünü 300 ile 500 ml. su ile karıştırmak gerekmektedir. Bu ürüne özel olarak diğer sıvı seçenekleri çok fazla önerilmemektedir. Su ile hazırlanırken 15 saniye çalkalanması yeterli olacaktır. Kişilerin vücutlarına emiliminin zor olmaması için diğer spor besinleri ile karıştırılmaması gerekmektedir. Aksi halde kişilerin etkileri görmesi çok daha zor olacaktır. Emilim geç olduğu için istenilen dönemde etkiler ortaya çıkmayacaktır. Bu da kişilerin sporlarında dayanıklılık ve güç gibi ekstra etkiler kazanamamasını sağlar.

Spor esnasında güçlenmeyi sağlanan ürünün spordan önce kullanılması gerekmektedir. Ürünü kullanacak olan kişiler, spordan 20-30 dakika öncesinde bu ürünü tüketerek vücutlarını spor anında uygun hale getirmektedir. Spordan önce bu sürenin bırakılması ürünün kana karışım sürecinin bu kadar alıyor olmasıdır. Bu doğrultuda kişilerin bu ürünü tüketmeden 2 saat öncesinde yemek yemeleri önerilmektedir. Bu şekilde emilim olabilecek en hızlı şekilde olacaktır. Bu ürünü ilk defa kullanacak olan kişiler günde yarım servis kullanmaları önerilir. Bu yarım servis kullanımı Musclepharm üreticileri tarafından 5 gün süreyle yapılması gereken bir işlem olarak görülmektedir.

Musclepharm firması tarafından GNC için üretilen bu güç verici ürün Fitbull sitesinden yalnızca 179 TL fiyatla satılmaktadır. Bu ürünün 444 gramlık ambalajı için bu kadar ücret alınırken 1 servisi 5,77 TL olacaktır. Bu fiyat çok ucuz olarak gösterilemezken servis başına daha düşük miktarda ödemelerin yapıldığı spor besinleri bulunmaktadır. Ancak genel olarak güç ve dayanıklılık sağlayan ürünler daha pahalı hammaddelerden oluşturulduğu için daha yüksek fiyatla satılmaktadır. Bu sebeple de kişiler en uygun fiyattan Fitbull sitesi üzerinden bu ürünü alırlarken kredi kartına 9 taksit ya da havale ile ödemelere özel yüzde 5 indirim fırsatlarını kullanırlar. Bu sayede ödeme işlemleri çok daha kolay gerçekleşecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here