Terleme ve kötü kokuya MiraDry’la son verin

0
127

Koltuk altımız ter bezlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Giysilerde iz bırakır, havasız bir bölgede olduğundan çok çabuk bakteri üretir ve kötü kokuya sebep olur. Mikrodalga enerjisi ile koltuk altındaki ter bezlerini etkisiz hale getiren Miradry, koltuk altı terlemesini durduran tek seanslık kalıcı bir çözümdür.

Ter lekesi ve kokusuna kalıcı çözüm sunar
Koltuk altı terlemesi ve ter kokusuna kalıcı bir çözüm sunan MiraDry; mikrodalga enerjisi ile koltuk altındaki ter ve koku bezlerini (Ekrin, Apokrin) 45 dakikalık bir tedaviyle kalıcı olarak etkisiz hale getiriyor.

Sadece koltuk altlarında uygulanır, genel terleme mekanizmasına etki etmez

Sadece koltuk altındaki ter ve koku bezlerini hedefleyen sistemle bu bölgedeki terleme yüzde 95’lere varan oranda azalıyor, ter izi ve kötü koku da ortadan kalkıyor.

Tek seanslık ve kalıcı bir uygulamadır

Lokal anestezi eşliğinde uygulanan yöntemle tek seansta ve kalıcı olarak koltuk altı terlemesine son veriliyor.

FDA onayına sahip güvenli konforlu bir yöntemdir

Sistemin uygulayıcısı Dr. Ender Saraç; MiraDry teknolojisinin FDA onaylı hassas odaklı enerjiyle çalıştığı için çevre dokularda hasar yaratmadığını ve konforlu bir uygulama olduğunu belirtiyor. Ter bezlerinin sadece % 2’si koltukaltı bölgesinde olduğundan vücut diğer bölgelerden terlemeye devam edebiliyor. Yöntem, uygulandığı günden itibaren etkisini göstermeye başlıyor.

www.miradry.com.tr

*MiraDry Türkiye’de Kuark Medikal tarafından temsil edilmektedir.

www.kuark.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here