Bristol-Myers Squibb(BMS) Türkiye’de üst düzey atamalar

0
154

Ece Kaşıkçı, BMS Türkiye’ye 2014 yılında Finans Direktörü olarak katılmış ve stratejik iş önceliklerinin belirlenmesi ve yürütülmesi için Türkiye Genel Müdürü ile yakından çalışmıştır. Yüksek sorumluluk duygusu, güçlü takım çalışması, fonksiyonlar arası işbirliği sergilerken, BMS Türkiye’nin ticari başarısında kritik rol oynamıştır. 2015 yılında 7 ay boyunca İmmünoloji&Viroloji İş Birimi Direktörlüğü rolünü de mevcut finans görev ve sorumluluklarının üzerine ilaveten başarıyla tamamlamıştır.

Ece Kaşıkçı, BMS’e katılmadan önce ilaç endüstrisinde güçlü bir deneyime sahiptir. Özellikle Abbott Laboratuvarları’nda Kıdemli Finans Analisti, Gilead’ta Finans Direktörü ve geçici Genel Müdür deneyimi bulunmaktadır.

 

 

HANDE KAYMAKÇALAN ŞAHİN

 

Hande Kaymakçalan Şahin, interim olarak BMS Türkiye Finans Direktörü pozisyonuna atanmıştır.

 

Hande Kaymakçalan Şahin, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunu ve CPA sertifikasına sahiptir. BMS’te 19 yıldır çalışmaktadır. Bu süre boyunca Maliyet Muhasebecisi, Muhasebe Şefi, Kıdemli Finansal Planlama Analisti, Finansal Planlama&Analiz Müdürü olarak görev yapmıştır. Kendisi ayrıca Amerika’da “Internal Audit Programı” na katılmıştır. Son iki yıldır Kıdemli Finansal Planlama&Analiz Müdürü olarak çalışmaktadır ve Nisan 2016’dan bu yana İş Kontrol Fonksiyonu (BCF) sorumluluğunu üstlenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here