Bıçakcılar yenilikçi ürünleriyle Expomed Eurasia Fuarı’ndaydı

0
130

Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında 58 yıldır öncülük eden Bıçakcılar, 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen EXPOMED Eurasia’da yer aldı. 23. kez kapılarını açan EXPOMED Eurasia Fuarı’na düzenli olarak katılan Bıçakcılar’ın standı her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın farklı bölgelerinden gelen firmalar tarafından ziyaret edildi.

 

Bıçakcılar’ın fuardaki standında yenilikçi ürünleri tanıtıldı. Bıçakcılar Surgiline 3000/3000A Ameliyat Masası ise öne çıkan ürünler arasında yer aldı. Bıçakcılar güvencesiyle satışa sunulan Surgiline 3000’in tasarımında hasta ve kullanıcının güvenliği ön planda tutuldu. Ameliyatlarda hastalara verilen değişik pozisyonlar göz önüne alınarak projelendirilen Bıçakcılar Surgiline 3000 Ameliyat Masası’nın üretiminde ameliyathane koşullarına uygun paslanmaz çelik ve yüksek nitelikli girdiler kullanıldı.

 

Elektrohidrolik özellikli olarak tasarlanan Bıçakcılar Surgiline 3000 ameliyat masasının hareketleri kablolu el kumandası yardımıyla sessiz ve titreşimsiz olarak yapılıyor. El kumandasının arızalanması durumunda şase üzerinde bulunan acil müdahale butonları yardımıyla el kumandasındaki tüm fonksiyonlar yapılabiliyor.

 

1959 yılından bu yana medikal sektörde hizmet veren Bıçakcılar A.Ş. başta İtalya, İngiltere, Fransa, Almanya, İrlanda ve İspanya gibi Avrupa’nın gelişmiş ülkeleri olmak üzere Tunus ve Mısır gibi Afrika ülkeleri ile Endonezya, Filipinler gibi Uzakdoğu ülkelerine ihracat yapıyor.

 

Bıçakcılar hakkında:

Türkiye medikal sektöründe 1959 yılından beri tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü bir rol üstlenen Bıçakcılar A.Ş., akıllı, yenilikçi, güvenli ve çevre dostu tıbbi cihazlar üreterek ve tedarik ederek iş ortaklarına maksimum fayda sağlamayı hedeflemektedir.

 

100’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin lider tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi malzeme üreticisi Bıçakcılar, 57 yıldır Türkiye medikal sektöründe tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üretimi gerçekleştiriyor. Son teknoloji ile donatılan 31 bin metrekare üzerine kurulu İstanbul Esenyurt Üretim Merkezi’nde kaliteli üretim ve üstün hizmet anlayışıyla üretim yapan Bıçakcılar, 900’ü aşkın çalışan ve Türkiye genelinde 6 bölge müdürlüğü düzeyinde yaygın satış ağıyla hizmet vermektedir. Bıçakcılar tek kullanımlık ürünler ve tıbbi cihaz alanında Türkiye’de 200 milyon adet üretim yapmaktadır. Avrupa, Afrika ve Asya bölgelerine ihracatı olan Bıçakcılar, Batı Avrupa pazarlarında sonda-kateter grubunda pazarın önde gelen firması konumundadır. Bu anlamda Avrupa’nın en büyük kapasitesine sahiptir.

 

Ürün tasarımından satış sonrası servisine kadar üretimin her aşamasında Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine ve GMP kurallarına sıkı sıkıya bağlı olan Bıçakcılar, tek kullanımlık steril tıbbi ürünlerden, ameliyat masa ve lambaları gibi tıbbi cihazlara kadar uzanan geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here