Expanscience Laboratuvarları Mustela Markasın’dan çalışanlarına en iyi iş ortamı sunma

0
125

Laboratoires Expanscience 2004 yılından beri Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanında çalışmalar yürütmektedir. Bu alandaki öncülüğümüz, 2013 ve 2016 senelerinde Fransız Kalite Güvencesi Derneği AFAQ 26 bin tarafından örnek olarak gösterilmiş ve 12 farklı ödüle layık görülmüştür.

2016 yılında başlattığımız Better Living Program(Daha İyi Yaşam Programı) kapsamında “Çalışanlarımıza daha iyi iş ortamı” sunmayı taahhüt ettik. Bu konuda, eğitim ve kişisel gelişim programları, çalışanların sağlığını koruma programları gibi farklı çalışmalarımız mevcut.

Bunlara bir tanesini daha ekledik. Bu seneden itibaren, Çalışanlarımızın yan haklar konusunda ihtiyaçlarını ve beklentilerini daha iyi karşılamak istedik. Ve UP TO YOU Esnek Yan Haklar programını geliştirdik.

Sunduğumuz programla çalışanlara farklı sağlık sigorta paketleri, hediye çekleri ve bireysel emeklilik sistemine katılım olanakları sağlıyoruz.

Çalışan, yan hak bütçesini istediği gibi kullanabiliyor ve yönetebiliyor. İhtiyacı olmayan bazı haklardan vazgeçebiliyor veya kısmen kullanabiliyor. Önemli olan Çalışanın ihtiyacı ve beklentilerinin karşılanmasıdır.

Her yıl programı geliştirmeyi planlıyoruz. Yeni oluşacak ihtiyaçları en etkin şekilde karşılayabilmek için, çalışanlarımıza bir anketle yeni ihtiyaçlarını soracağız. Çıkan sonuçlara göre programın kapsamı genişleyecek. UP TO YOU yaşayan bir programdır.

Bu arada, esnek yan haklar sunan firmalar arasında, 37 çalışanla, en az çalışan sayısına sahip ve bu hakları sunan tek firmayız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here