Benebaby ürünleri artık eczanelerde Bebek sağlığı alanında ezber bozan yeni bir dönem

0
171

Bebek sağlığı ürünlerinde ezber bozan yeni bir dönem ‘Benebaby’ ile başlıyor. Hem bebeklerin hem de annelerinin ihtiyaçlarına cevap verecek yepyeni bir marka olan Benebaby, geniş ürün gamıyla, özellikle bebeklik çağında sıklıkla karşılaşılan pişik, kolik ve uykusuzluk problemlerine çözüm sunmayı vadediyor.

Sadece eczanelerde satılan geniş bir ürün portföyüne sahip Benebaby; inovatif,  kullanımı kolay, sağlık otoritelerinden onaylı, fonksiyonel, etkisi klinik araştırmalarla kanıtlanmış ve doğal içerikli ürünleriyle bebeklerin sağlığının yanı sıra annelerinde ihtiyaç ve beklentilerine de cevap veriyor.

Pişikte sprey farkı

Benebaby’in ilk etapta anne ve bebeklerle buluşturduğu Benebaby Nappy Spray ve Benebaby Nappy Cream pişiğin önlenmesine ve pişiğe bağlı semptomların yatıştırılmasına yardımcı oluyor. Benebaby Calming Massage Cream ise bebeklere uygun masaj hareketleri ile sürüldüğünde yatıştırıcı ve rahatlatıcı  bir etki sağlarken, Coliax şişkinlik, gaz ve spazm semptomlarının giderilmesine destek veriyor. Benebaby 2017 yılında portföyünü yeni ürünleriyle zenginleştirecek.

Ürün gamı içerisinde bulunan Benebaby Nappy Spray; pişiğe bağlı semptomların giderilmesinde sprey formunda Türkiye’deki ilk ürün olma özelliğiyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Sprey formun emilim avantajı sayesinde; uygulama esnasında irrite olmuş cilde elle temas edilmesine gerek kalmıyor.

Editöre not:  Wellcare; İLKO İlaç’ın tüketici sağlığı markasıdır. Globalden gelen gücü, Türkiye’deki sağlam altyapısı, bilimsel ve güvenilir portföyü ile doğumdan itibaren yaşam döngüsünün her aşamasında; sağlık problemlerine çözüm sunma ve yaşam kalitesini yükseltme hedefi ile çalışmaktadır. Bebek sağlığı, sindirim sağlığı, probiyotikler, alerji, vitamin ve mineraller, soğuk algınlığı ve öksürük olmak üzere 6 farklı kategoride tamamlayıcı tedavi ürünleri bulunmaktadır.

www.wellcaretr.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here