İstinye Üniversite Hastanesi açıldı

0
373
istinye-hastanesi-00

istinye-hastanesi-00
İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Concept’in kusursuz hizmet anlayışınıbuluşturan İstinye Üniversite Hastanesi açıldı. Esenyurt’ta kapılarını açan İstinyeÜniversite Hastanesi; MedicalPark, VM Medical Park ve Liv Hospital’ın çatışirketi MLP Care’in sağlık alanındaki 23 yıllık bilgi birikimi ve deneyiminin katkısıylakurulan İstinye Üniversitesi’nin akademik yaklaşımı ile Liv Concept’in kusursuz hizmet anlayışını buluşturuyor.
istinye-hastanesi-04

Eğitim-araştırma çalışmalarını da kapsayacak şekilde üçüncü basamak sağlık hizmeti sunan İstinye Üniversite Hastanesi; kardiyolojiden genel cerrahiye, kadın doğumdan çocuk hastalıkları ve cerrahisine kadar tüm branşlarda hasta kabul etmeye başladı.


muharrem-ustaTÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SAĞLIKYATIRIMLARINDAN BİRİ

MLP Care Yönetim Kurulu Başkanı ve İstinye Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Muharrem Usta, İstinye Üniversite Hastanesi’nin hasta bakım anlayışının temelinde ‘hastanedeyatış süresini azaltmak’ hedefi olduğunu belirterek, “Akademik, uzman kadrolar ilehastalarımıza verdiğimiz muayene, tanı, tedavi süreçleri ileri teknoloji ile gerçekleşecek; hastalara,ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş özel hizmet verilecek. Sağlık hizmeti almak için bizi tercih edenlerin tamamı, bizim için çok değerli olduğunu hissedecek. Sağlıkta mükemmeliyeti, hastamemnuniyetini, güler yüzlü hizmeti prensip edindik. ‘Medikal koçluk’ olarak da tanımlayabileceğimiz bu bakış açısıyla İstinye Üniversite Hastanesi’ni İstanbul’un ve Türkiye’nin en önemli sağlık yatırımlarından biri olarak konumlandırdık” dedi.

 

 

 

 

istinye-hastanesi-02
İstinye Üniversite Hastanesi, ayrıca adını ‘Leading InternationalVision'(Sağlıkta Uluslararası Vizyon) prensibinin baş harflerinden alan; ileri tanı vetedavi yöntemlerini dünyayla eş zamanlı kullanan Liv Hospital’ın uluslararası standartlardaki hizmetanlayışıyla hasta kabul edecek. ‘Liv Concept’ adıylasunulan buhizmetle İstinye ÜniversiteHastanesi, bölgenin sağlığa yönelikfarklı beklenti ve ihtiyaçlarına dayanıt verecek.

istinye-hastanesi-01
ACİL DURUMLARDA YOĞUN BAKIMA DÖNÜŞEN ODALAR

62 bin500 metrekare kapalı alanda hizmetvermeye başlayan İstinye Üniversite Hastanesi’nin acil durumlarda yoğun bakım odasınadönüşebilen 16 adet gözlem odası da bulunuyor. Hastanenin ‘Acil’bölümünde ise 7 gün 24 saat uzman hekimler görev yapıyor. İleri teknolojik cihazlarla donatılmış ve herayrıntının titizlikle düşünüldüğü 307yataklı hastanede; 10ameliyathane, 94 yoğun bakım/gözlem yatağı ve acil durum transferleri içinhelikopter pisti de bulunuyor.

Merkezi lokasyonuyla toplutaşımanın en kolay adreslerinden birinde hizmet vermeye başlayan İstinye ÜniversiteHastanesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü,üçüncü havalimanı, TEM ve E5 bağlantıyollarına yakınlığıyla da çok sayıda ulaşım seçeneğine sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here