İş dünyasında genç görünmek

0
368
is-dunyasi-ve-genc-gozukmek

1960’larda yaşının daha ilerisinde gözükmek ‘ustalığı’ çağrıştırırken, 21. yüzyıl ‘genç ustalığı’ve ‘genç görüneni’ kabul ediyor. İnanın bana her zaman genç görünen kazanıyor.

is-dunyasi-ve-genc-gozukmek
Ben 1970 doğumluyum. Kurucusu olduğum Estetik International ise 17 yaşında ve çalışan işarkadaşlarımın yaş ortalaması 30’un altında. Cıvıl cıvıl bir aile burası. Yaşortalamasının düşük olması kesinlikle deneyimsizliği getirmesin aklınıza ziraaz evvel söylediğim genç ustalarla bir aradayız burada.

1970 doğumluolarak sürekli onlardan yeni şeyler öğreniyor ve dinamik kaldığımı hissediyorolmak bile bana yetiyor. 21. yüzyıl bu gençlerin etrafında dönüyor, her şeyeonlar yön veriyor. Bir de bunun diğer tarafı var. Onların adı da, ‘gençgörünenler…’

Genç görünmekseksi bir kavram

Genç görünmekmümkün. Bunu kıyafetlerinizle yaparsanız komik duruma düşebilirsiniz. Bunusosyal yaşantınıza taşırsanız, gerçekten yorucu olabilir. Bu noktada estetikcerrahi veya medikal uygulamalar size bazı avantajlar sunabilir. En azındanyaşıtlarınıza göre çok daha iyi görünebilirsiniz ve bunu hissettirmeden, komikdurumlara düşmeden başarabilirsiniz. Kısaca, dinamik ve genç gözükmek, yaşınıniyisi ve bakımlı olmak özellikle iş dünyasında sizi en üst seviyelereçıkaracaktır. Ayrıca genç gözükmek seksi bir kavram, bunu da kabul edelimlütfen.

İş dünyasındakiavantajları çok fazla

Bunu kavramış veolayın farkına varmış pek çok hastam var. Düzenli aralıklarla gelirler vekapıdan omuzları çok daha dikleşmiş şekilde çıkarlar. Sadece ben söylemiyorumbunu; yapılan araştırmalara göre de daha iyi görünen daha genç görünen işdünyasında da bir takım avantajlar elde ediyor

Günümüz işdünyasında muazzam bir rekabet var, herkes başarılı, herkes eğitimli ve biradım daha öne çıkabilmenin yolu ise, genç kalabilmek, dinamik ve bakımlıolmaktan geçiyor.

Neler yapılabilir?

Bedenin fitgözükmesi çoğu zaman sadece spor yaparak ve sağlıklı beslenerek eldeedilemeyebiliyor. Zira bölgesel yağlanma inatçı bir sorun. Dengeli bir yağdağılımı, orantılı bir kontür hattı, çekici ve fit bir insan bedeni için temelunsurların arasında yer alır. Liposuction, liposculpture gibi uygulamalarlamevcut hatlarınız şekilli bir forma sokulabilir, bölgesel yağlama ortadankaldırılabilir. Erkekler ise son derece pratik bir şeklide uygulanan karın kasıestetiğinden faydalanıyorlar. Yine erkeklerin en büyük sorunu olan kelleşme vesaç seyrekleşmesi fit ve genç görüntüyü engelleyen bir durum. Burada da yinebir ilk olan Organik Saç Ekimi uygulamasıyla, hem kellik sorununu ortadankaldırıyoruz, hem de ekim sonrasında çok daha sağlıklı ve gür saçlarakavuşulmasını sağlıyoruz.

Beyaz yakanın tercihi Örümcek Ağı

Kadın erkek farketmeksizin, beyaz yakalının en fazla talep ettiği uygulama Örümcek Ağı Estetiğiçünkü özellikle zamanla yarışan iş dünyası için çok fazla avantajlar sunuyor.Örümcek Ağı Estetiği yaptıranlar işlem sonrası makyajlarını tazeleyerek, tekrarkaldıkları yerden hayatlarına devam edebiliyorlar. İş dünyasında öğle arasındaya da ilk molalarında gelip işlemi yaptıranların sayısı çok fazla. Günden günebir tazelenme ve kırışıklıklarda, form kayıplarında azalma görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here