Kırışıklık için en doğal uygulama

0
364
dogal-uygulama

Canlı ve pürüzsüz bir cilt, genç ve dolgun yanaklar, özgürce profil resmi veren, kendinden emin, dünyayla barışık bir insan olmak isteyen herkes yeni bir yüz, yeni bir nefes istiyor. Estetik operasyonlar tüm bu dilekleri sihirli bir değnek değmişçesinegerçekleştirebiliyor ama nasıl? 

dogal-uygulama
Kırışıklık, yaşlanmayıgenellikle yumuşak doku deflasyonu yani deri altı dokusunun zayıflaması vesönmesi şeklinde izah edebiliriz. Aslında yavaş ilerleyen bir süreçtir. Zamanlaelastikiyet, nem kaybının varlığı gözlemlenir, cilt sertleşir, dokular çöker,söner ve dolayısıyla kırışıklıklar gözlemlenir. Bu sürecin önüne geçebilmekiçinse bugün estetik cerrahide kullandığımız farklı teknikler bulunuyor.Bunlardan en fazla öne çıkanlar ise yağ transferi yani yağ enjeksiyonlarıdır.

Cihantimur Yağ transferinin farkı

Diğer klasik yağenjeksiyonlarından farklı olarak canlı dokunun israfına mahal vermeyenCihantimur Yağ transferinde, hastanın genellikle bölgesel yağlanma olan altkarın kısmından yüzde yüze varan oranlarda canlı, içinde kök hücre barındırandokuyu alıyoruz. Bu tekniğimle aldığımız, işlemden geçirdiğimiz ve transferinisağladığımız yağda ise, canlı doku yaşamına devam ediyor. Yeni enjekte edildiğialana anında uyum sağlayarak, uygun oranlarda dolgunlaşma ve kırışıklıktedavisi yapıyor. Kök hücrelerin tamamına yakını canlı kalıyor, yaşayanlarayrıca normal hücre mimarisini bozmadan yaşamına devam ediyor.

Cihantimur Yağ transferinde ise tüm bu aşamalar, cihazlar, hassasiyet ayarları, hava ile temasettirmeme durumları çok ince ayrıntılarla hesaplanarak detaylandırılır. Elimizdeki bu mucizevi malzemeye yani hastanın kök hücresine zarar vermemek veonu yaşatarak naklini gerçekleştirmeye çabalıyoruz.

Tüm bu aşamalarıkorunaklı bir şekilde aşıp elde ettiğimiz yaşayan kök hücreleri ise sorunyaşayan bölgeye enjekte ediyoruz. Yüzün sorun yaşayan bölgesine enjeksiyonuyapıyoruz. Bu şekilde hastanın kan akımını zorlaştırmadan, kök hücreler olmasıgerektiği kadar bir volümle, nakledildikleri alanda yaşamaya devam ederler.

Doku hastanın kendi vücudundan geldiği için herhangi bir hastalık bulaşma, alerjik reaksiyon,otoimmün hastalık veya dokuyu reddetme tehlikesi yoktur.

Yüze CihantimurYağ Transfer tekniğinin uygulandığı alanları şöyle sıralayabiliriz: Dudakbüyütme (üst ve alt dudak), nazolabial kıvrımlara (gülme çizgileri), kaş çatmaçizgilerine, dudak köşesi kırışıklıkları, yanak boşluğu, kaz ayakları, derinyüz kırışıklıkları ve kıvrımları, yanak kontürü.

Söz gelimiyüzünüze kök hücreden zengin yağ transferi uygulaması yaptığımızda kök hücreiyileşme sürecini hızlandıracak, cilt renginizi toparlayacak, transfer edildiğialanda gençleştirme çalışmalarına başlayacaktır. Canlı olarak yaşadığı için veen fazla da yağ dokusunda bulundukları için transfer edildikleri alanda muazzamsonuçlar yaratırlar ve hastaya ömür boyu süren bir konfor sağlarlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here