Cetaphil ürünleri artık Türkiye’de!

0
199
cetaphil-urun-ailesi

cetaphil-urun-ailesi
Cilt bakımında dünyanın tercihi ve doktorların tavsiyesi olan Cetaphil ürünleri, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama güvencesiyle girdiği Türkiye pazarında düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı.  

Günlük cilt bakımı ve özel cilt bakımı olarakkonumlandırılan yedi ayrı ürünü ile tüm yaş gruplarından kadınlara ihtiyacıolan hassas bakımı sunmayı vaad eden Cetaphil ürünlerinin Türkiye basınlansmanı, 1 Kasım 2016 Salı günü Pera Palace Hotel Jumeirah’da düzenlendi. Eczacıbaşıİlaç Pazarlama yetkililerinin hoşgeldiniz konuşması ile başlayan lansmanda, Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir doğru cilt bakımını aşamalarınıanlatırken , Cetaphil Ürün Müdürü Nihal Şen ise Cetaphil ürünlerininetkilerinden bahsetti.

Cilt sağlığı ile ilgili önemli bilgilerin paylaşıldığılansmanda Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir cilt bakımında birincilönceliğin cilt tipini tanımak ve cilt tipine uygun bakım yapmak olduğunu belirtti. Cilt tipine uygun doğru ürünler seçmenin önemini vurgulayan ve ciltbakımında yapılması gereken doğru adımları basın mensupları ile paylaşanDermatoloji Uzmanı Prof. Dr. Gonca Gökdemir, basın mensuplarına tavsiyelerdebulundu.

Cetaphil ürünlerinin doğru cilt tiplerindekullanıldığında çok etkili sonuçlar doğuracağını belirten Ürün Müdürü Nihal Şen:”Yedi ayrı Cetaphil ürünü ile hem günlük cilt bakımı rutininde hem de akne(Dermacontrol serisi) ve çok kuru&kaşıntılı cilt problemleri (Restoradermserisi) gibi rahatsızlıklarda kullanılabilecek yıkama ve nemlendirme ürünleriile cildin ihtiyacı olan hassas bakımı sunuyoruz. Her yaş grubundan hassasciltler için uygun olan Cetaphil ürünlerinin etkinliği yapılan klinik testlerlede kanıtlanmıştır.” dedi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here