Pfizer Türkiye’den Avrupa’ya yeni atama

0
228
pfizer-muge-ozdemir

pfizer-muge-ozdemir
Müge Özdemir Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri olarak Türkiye, Yunanistan, İsviçre, Avusturya,Romanya, Ukrayna, Kafkaslar ve Kazakistan, Slovenya, Sırbistan, Hırvatistan,Bosna/Hersek, Bulgaristan, İsrail, Estonya, Letonya, Belarus, Macaristan, Slovakya, Çek, Belçika, İrlanda, Polonya, Portekiz, Hollanda, Danimarka,Finlandiya, Norveç, İsveç’ten sorumlu olacak.

1997 senesindeBoğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Müge Özdemir, 1998 yılında Kongre ve Organizasyonlar Koordinatörüolarak Pfizer Türkiye’ye katıldı. Ağustos 2003’te Pazarlama EnformasyonYöneticisi olarak atanan Müge Özdemir, Ağustos 2008’de Ürün Müdürü oldu. Kasım2010’dan Aralık 2011’e kadar Kıdemli Ürün Müdürü olarak görev yapan MügeÖzdemir, Aralık 2011’de Pazarlama Hizmetleri Müdürü oldu. Müge Özdemir Ağustos2013’ten sonra Kurumsal ve Pazarlama Etkinlikleri Müdür olarak görev yaptı veson olarak Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama EtkinlikleriTakım Lideri oldu.

Pfizer Global Ticari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri Müge Özdemir, yenigörevi hakkında şunları söyledi: “Pfizer Türkiye’de, birlikte çalıştığımız tümpaydaşlarımıza kusursuz ve kesintisiz hizmetler sağlamayı hedefliyoruz. Bunedenle iş modellerimizi de iş ihtiyaçlarına paralel şekilde sürekligeliştiriyoruz. Yeni görevimde GlobalTicari Operasyonlar Avrupa Bölgesi Pazarlama Etkinlikleri Takım Lideri olarakbu vizyonla Pfizer içerisinde edindiğim deneyimi, farklı zorluk vefırsatları barındıran daha geniş bir bölgede, daha fazla Pfizerçalışanıyla buluşturma şansı bulacağım için mutluyum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here