Anadolu Hayat Emeklilik’ten ödüllü kampanya

0
148
anadolu-hayat-emeklilik

anadolu-hayat-emeklilik
18 Kasım tarihine kadar devam edecek kampanyada Kadına Özel, Tam Kapsamlı veya Standart Kritik Hastalık Sigortasısatın alan 15 kişi, yapılacak çekiliş sonucunda Apple Watch kazanma şansı yakalayacak.

Anadolu Hayat Emeklilik, KadınaÖzel Kritik Hastalık Sigortası ile sigortalılarına finansal güvence sunuyor.Sigortalılar poliçe kapsamındaki hastalıklardan birine maruz kaldığında alacağıtoplu tutarı dilerse tedavi masraflarını, dilerse de hastalık sebebiyle meydanagelebilecek gelir kaybını karşılamak için kullanabilirler.

Kampanya kapsamında yer alanürünlerle ilgili konuşan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan,şunları söyledi: “Hayatınızla ilgili bugün vereceğiniz bir karar, geleceğinizigüvence altına alabilir. Ürünlerimiz, kritik hastalıkların teşhisi ve yaşamkaybı halinde toplu para güvencesi sağlayan, bu sayede zor zamanlarda sizin veailenizin hayat standardını koruyan finansal birer güvencedir. Kritik HastalıkSigortası, bir sağlık sigortası değildir, bu sebeple sigorta kapsamında sağlıkgiderleriniz oluştukça değil, tarafınıza tek seferde toplu olarak ödemeyapılır. Hastalık sebebiyle maddi ve manevi olarak sıkıntılı geçen dönemlerdekritik hastalık sigortasının sunduğu maddi destekten faydalanabilirsiniz.”

Kampanya hakkında detaylı bilgiiçin, anadoluhayat.com.tr‘den ya da 444 55 00 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here