‘ASUSPRO Hepsi Bir Arada’ bilgisayarlar ile hep bir adım ileride olun

0
176
asus

asus
Bir önceki sayımızda ASUS Türkiye Kurumsal İş Grubu İş Geliştirme Müdürü Tolga Özdil ile bir röportaj gerçekleştirmiş ve sizlere ASUSPRO Kurumsal Ürün Serisi’nden kısaca bahsetmiştik. Bu sayımızda da bu ürün serisini daha yakından tanıyacağız.
Günümüzde teknoloji çok hızlı gelişiyor. İster birey ister kurum olarak bu teknolojik ivmenin gerisinde kalmak demek; bir nevi hayatın da bir adım gerisinde kalmak anlamına geliyor. İşte bu yüzdendir ki insan merkezli ve insana dair en önemli görevi yerine getiren sağlık kuruluşları herkesten önce bu hızı takip etmek ve yakalamak durumundalar. Bu her ne kadar büyük bir sorumluluk gibi görünse de teknoloji demek hayatı kolaylaştırmak demek olduğu için bu hızın fayda sağladığının bilincinde olmak gerekiyor.

İşte bu noktada hayatımızı kolaylaştıran teknolojiler aslında çözümleri de beraberinde getiriyorlar. ASUSPRO Kurumsal Hepsi Bir Arada bilgisayarlar da bunun için hayata geçirilmiş ürünlerden oluşuyor.

ASUSPRO A6421, 21.5” bir bilgisayar olup çoklu uygulamalar için uygunluğunun yanı sıra güvenliğinde ön planda tutulduğu bir donanıma sahip. 6’ncı nesil Intel® Core™ işlemcilerle güçlendirilmiş, gelişmiş bilgi işlem gücü ve aerodinamik yapısıyla Hepsi Bir Arada bu bilgisayarlar; iş verimliliği için de ideal çalışma ortamı sağlıyor. İnce ve şık tasarımıyla da çalışma ortamınızı güzelleştirmenin yanı sıra sizi ekstra yer kaplayan fazlalıklardan da kurtarmış oluyor. Daha fazlasını yapmak için tasarlanmış Hepsi Bir Arada bilgisayarlar; optimize edilmiş verimlilik, ekran kalitesi, düşük güç tüketiminin yanı sıra (COM) port, USB 3.1 gibi ekstra özelliklerle donatılmıştır.

VGA portu ve HDMI çıkışı sayesinde kolay bağlantı imkanı sağlar ve böylece diğer cihazlarla uyum içinde rahatlıkla çalışabilir. Veri Yönetimi ve Depolama Bulut bilişimin yaygın olarak kullanıldığı bu dönemde, büyük şirketler ağ üzerinden çok büyük miktarda veri kullanımından ortaya çıkan birçok sorunun üstesinden gelmek zorundadır.

Yüksek kaliteli sunucular, hızlı bir ağ altyapısı ve güvenilir veri depolama; yerel ağ bağlantısı ve intranetlerin temel bileşenleri olmanın yanı sıra, bir şirketin bulut tabanlı kaynaklarının sorunsuz çalışması için de son derece önemlidir. Devamlı artan veri yükleri için sunucu ve depolama aygıtı seçerken karlılık ve esnek genişletme kapasitesi en önemli özellikler olsa da maliyetler göz ardı edilmemelidir. ASUS, esnek genişletme seçenekleri ile kayda değer performans iyileştirmeleri sunan uygun maliyetli çözümler elde etmenize yardımcı olur.
Kanıtlanmış güvenilirlik Tüm ASUSPRO ürünleri tüketiciyle buluşmadan önce bir dizi teste tabi tutulur. Gürültü, titreşim, düşme ve termal şok testleri de dahil olmak üzere tüketiciye yüksek standart sağlamak adına gerçekleştirilen bu testler sayesinde Hepsi Bir Arada bilgisayarlar optimum verimliliği ve dayanıklılığı vaat eder. Yani emin olabilirsiniz ki Hepsi Bir Arada bilgisayarınız; zorlu ortamlarda hiç sorun yaratmadan çalışır, darbelere karşıda da dayanıklıdır.
Hem çevreci hem de bütçe dostu Akıllı enerji tasarrufu sistemi sayesinde az enerji tüketimiyle çevre dostudur. Bilgisayarlar; cıva içermeyen süper parlak 21.5” LED aydınlatmalı panel, enerji tasarrufu sağlayan işlemciler ve yüzde 80 geri dönüştürülebilir malzemeden oluşur.

Bu sayede Hepsi Bir Arada bilgisayarınız daha az enerji tüketir ve ekolojik ayak izi bırakmaz. Ayrıca bu çevre dostu bilgisayar, ENERGY STAR ve EPEAT® Gold gibi sektördeki en üstün çevre sertifikalarına da sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here