Bıçakçılar Expomed fuarında yeni ürünleriyle fark yaratacak

0
172
bicakcilar

bicakcilar
Bıçakcılar olarak bu sene de fuardaki standımızda sektörde fark yaratacak yeni ürünlerimizi ziyaretçiyle buluşturacaklarını söyleyen Bıçakcılar CEO’su Sadrettin Dai fuarda tanıtacakları ürünleri hakkında bilgiler verdi.

Expomed fuarında sergileyeceğiniz yeni ürünler neler?

Bıçakcılar olarak bu sene de fuardaki standımızda sektörde fark yaratacakyeni ürünlerimizi ziyaretçiyle buluşturacağız.

Fuarda, Nasal RAE Trakeal Tube Cuffed, Nasal RAE Trakeal Tube Uncuffed, OralRAE, Trakeal Tube Cuffed, Oral RAETrakeal Tube Uncuffed’in tanıtımını yapacağız. Bunların dışında Lökositfiltresi, yeni sedye, Welch Allyn, ve DEHP free olarak üretimine başladığımız tekkullanımlık ürünlerimiz de fuarda büyük ilgi görecek.

Ürünlerin özellikleri ve avantajları hakkında bilgi verebilir misiniz?

RAEEndotrakeal tüplerin avantajı, daha hassas olmaları nedeniyle operasyonbölgesindeki çalışma alanını arttırmaktır.

Fuarla ilgili değerlendirme yapabilir misiniz? Expomed’tenbeklentileriniz nelerdir?

Bıçakcılarolarak medikal sektörünün en önemli fuarlardan biri olması sebebiyle Expomed Eurasia’ndayer almaktan mutluluk duyuyoruz. Sektör temsilcilerimiz ve iş ortaklarımızlainteraktif bir ortamda bir araya gelerek yeni bayi ve yeni müşterilere ulaşmakiçin önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Fuar aracılığıyla tüm faaliyetlerimiz ve yeniliklerimiz hakkında bilgialışverişinde bulunmayı istiyoruz.

2016’de yeni yatırımlarınız olacak mı?

Fizibilite çalışmalarına uzun zaman önce başladığımız Tunus’talokal üretime yönelik fabrikamızı Mart ayında faaliyete geçireceğiz.

Ar-Geekibimizin çalışmalarıyla gerek tek kullanımlık gerekse elektromekanik tıbbicihaz alanlarında inovasyon odaklı çalışmalar yapılacak. Bu doğrultuda yeniürünler geliştirerek sektörde fark yaratmaya devam edeceğiz. Mevcut ürünportföyümüzde yenilikçi farklılıklar yaratarak kullanıcı güvenliği vememnuniyetini sürdürülebilir kılacağız.

Ayrıcaönümüzdeki dönem hedefimizi, tüm paydaşlarımız için değer yaratmak ve karlıbüyümeye odaklanmak olarak belirledik. Bu doğrultuda operasyonelperformansımızı sürdürülebilir kılacak çalışmalarımıza aralıksız devam ederekyeni ürün geliştirmeye odaklandık.

Ar-Geen fazla yatırım yaptığımız birimlerin başında geliyor. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda ekonomiktedavi uygulamalarına uygun tıbbi cihaz tasarımlarını hayata geçiriyoruz.

Dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiğimiz ihracatın yanı sıraartan kapasite ihtiyacına istinaden yurt dışında üretim için faaliyete geçtikve İran ve Tunus’ta lokal üretime yönelik tesislerini hayata geçiriyoruz.

Küresel piyasalardaki varlığımızı artırmak amacıyla önümüzdekidönemde yatırımlarına farklı ülkelerle devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here