Estetik International’dan İzmir’e yeni klinik

0
261
izmir-estetik-international

izmir-estetik-international
16 yıldır estetik, plastik, rekonstrüktif ve medikal estetik alanında faaliyet gösteren Estetik International Sağlık Grubu, altıncı kliniğini İzmir’de açıyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından kurulan Estetik International Sağlık Grubu, İstanbul, Ankara ve Bursa’dan sonra İzmirlilere de hizmet vermeye başlayacak. Lazer tedavileri, lazer epilasyon uygulamaları, cilt tedavileri, zayıflama tedavileri, dolgu, botoks, mezoterapi gibi medikal estetik uygulamaların yer aldığı Estetik International İzmir kliniğinde, ameliyatsız cilt germe tekniği olan Örümcek Ağı Estetiği de uygulanacak.

Yeni yılla birlikte, Mavişehir Ataşehir semtinde İzmirlilerin hizmetine girecek olan Estetik International İzmir kliniği, İzmirlilerin güzelliğine güzellik katmayı hedefliyor. Ulusal ve uluslararası alanda pek çok ödüle layık görülen ve son yılların favori tekniği Örümcek Ağı Estetiği’nin bulucusu olan Op. Dr. Bülent Cihantimur, “Estetik International İzmir kliniği, İzmir halkına yakışır bir şekilde hazırlanıyor. Tıpkı diğer şubelerimizde olduğu gibi İzmir kliniğinde de son teknolojik cihazlarla çağdaş uygulamalar ve dünyayla eş zamanlı modern çözüm odaklı estetik tedaviler olacak. Detaylarda bilimsel misyon, teknolojik donanımda ayrıcalık, dekorasyonda konfor ile İzmir kliniğinin, yaşamlara değer katacağı inancındayız” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here