“DNA’’nız gibi size özel uygulama ile zayıflayın

0
139
dr-emre-cicek

dr-emre-cicek
Vücudunuzu oluşturan ‘’DNA’nız gibi kişiye özel bir program olan metabolik dengeleme sistemi ile alacağınız besinler tamamen vücut yapınıza göre seçiliyor.

Böylece bedeninizin ihtiyacı olan besinleri almanız sağlanarak açlık krizleri geçirmeden ihtiyacınız olanı almış olarak metabolizmanızda denge sağlanarak hızlı ve kalıcı kilo vermeniz mümkün hale geliyor.

Dna’nıza uygun yöntemle kalıcı kilo vererek diri bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kişiden alınan kan örnekleri sonucu kişinin metabolizmasına uygun olarak hazırlanan parmak izi yöntemi ile kalıcı, sağlıklı ve diri bir bedene sahip olabilirsiniz.

Medikal Estetik Hekimi Doktor Emre Çiçek,  Parmak izi diğer bir adı metabolizma dengeleme olan programla ilgili kişi, öncelikle bilgisayarlı bir vücut analizine sokuluyor yağ, kas, su gibi parametreleri analiz ediliyor. A dan Z ye Kan değerleri inceleniyor. Daha sonrada sonuçlar bir araya getirilip değerlendirilerek, bu aşamada kişinin sağlık durumu da göz önüne alınarak, tamamen hastanın metabolik yapısına yönelik bir ihtiyacı olan besinlerin listesi çıkartılarak kilo verme programı çıkarılıyor” dedi.

Metabolizmanıza özel yöntemle mevcut hastalıklarınızdan da kurtulmanız mümkün

Çiçek, “Bu program sayesinde, kilo problemleri neredeyse kalıcı olarak ortadan kalktığı gözlemlenmiş, şok diyetlerden uzak olan bu program, kişiye özel olduğu için öncelikle kişinin sağlık durumu düşünülerek hazırlanıyor. Bu yöntem uygulanırken kişinin metabolizma dengesinin, en verimli şekilde çalışması hedeflenerek mevcut hastalıklarında beraberinde tedavi edilmiş oluyor. Örneğin, şeker, kolesterol, tansiyon gibi sorunlarda gözle görülür ölçüde düzelmeler oluyor” açıklamasında bulundu.

“DNA” gibi kişiye özel olan bu yöntem ile metabolizma daha hızlı çalışıyor

Programın, hastanın kan değerleri ve sağlık durumuna göre hazırlanıyor olması, başarılı olmasındaki en temel etken. Programın tamamen kişiye özel olması sayesinde hasta, vücudunun gerçekten ihtiyacı olduğu tüm sağlıklı besinleri alıyor. Burada dikkat edilmesi gereken noktanın programda alınacak besinlerin içeriğinden çok, kilo kontrolü sağlanacak kişinin hormonal ve kan değerleri yapısına göre belirlenmesi olduğunu söyleyen Doktor Emre Çiçek, kilo vermek isteyen hastada, metabolizmanın daha verimli çalışır hale getirildiğini belirtti. Hasta programa sadık kaldığı müddetçe, kilosu kontrol altına alınıp, metabolizma dengeleri düzene giriyor.

Bu programın etkileri nelerdir?

Programın adından da anlaşılacağı gibi, kilo vermek isteyen hastalarda direk metabolizma açısından en doğru denge seçiliyor. Bu denge seçilirken hastanın beden kimyasına en uygun gıdaların, metabolizmaya etkilerinin belirlendiğini söyleyen Doktor Emre Çiçek, kaç saatte besleneceğini gün içinde kaç saat aç kalacağını hatta yemeğe hangi lokma ile başlayacağına kadar özel bir program uygulandığını belirtti.

Programdaki temel amacın; kişinin tamamen kendi bünyesine uygun sağlıklı besinleri yemesi olduğunu vurgulayan Doktor Çiçek uygulamanın olumlu yönlerine dikkat çekti: ‘’Kendi bünyesine uygun besinler sayesinde kilo vermek isteyen hasta, eski yaşantısına göre çok daha sağlıklı besleniyor. Programları uygulayanların memnuniyeti; daha iyi uyuyabildikleri, sağlıklı beslendikleri, sarkma olmadan kilo kontrolü sağladıkları ve psikolojik olarak da olumlu yönde etkilendikleri yönünde.’’

Uygulamanın şaşırtıcı eseri; ünlü yazar 4 ayda 35 kilo verdi

Medikal Estetik Hekimi Dr. Emre Çiçek, “Parmak İzi” yöntemiyle beraber kendi sistemini harmanlayarak ünlü yazar Esra Pakkan’ı 5 ayda 35 kilo zayıflattı.

Yeni kitabı ve yeni görüntüsüyle hayata yeniden döndü. Doktor Emre Çiçek’in uyguladığı Özel bir zayıflama yöntemi ile 35 kilo veren ünlü yazar Esra Pakkan 5 ayda 35 kilo vererek bunalımdan çıkıp yeni kitabı ile okurlarıyla buluştu.

Yazar Esra Pakkan, “Uzun seneler yediklerime dikkat etmedim, yanlış beslenme sonucunda 110 kiloya kadar çıktım. “Yanılgı” adlı kitabımı yazmaya karar verdiğimde aynı zamanda Doktorum Emre Çiçek ile birlikte sağlıklı beslenme programıma başlamıştım. Tamamen bana özel, kan tahlillerimin gönderildiği laboratuvardan gelen tahlil sonuçlarıma göre bir “yeme programı” hazırlandı. Bu programda yemem gerekenler ve yememem gerekenler belirtilmişti. Metabolizmama yönelik, hormonal ve kan değerlerime göre hazırlanan bu programda A’dan Z’ye tüm laboratuvar tahlillerim de yapıldığı için hem sağlıklı hem kalıcı olarak 35 kilo verdim” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here