TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü’ne Memorial’dan sağlık desteği

0
134
ted-ankara-koleji-marko-tomas-kontrol

ted-ankara-koleji-marko-tomas-kontrol
Memorial Sağlık Grubu, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü’nün sağlık sponsoru oldu. Sponsorluk kapsamında ilk olarak Türkiye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele eden TED Ankara Kolejliler Erkek Basketbol Takımı oyuncularının sağlık kontrolleri yapıldı.

Memorial, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü’ne 2015-2016 sezonunda sağlık desteği verecek. TED Ankara Kolejliler ile Memorial arasında imzalanan sözleşmenin ardından erkek basketbol, kadın basketbol ve kadın voleybol takımlarının tüm sağlık kontrolleri ve tedavileri, 1 yıl boyunca Memorial Ankara Hastanesi tarafından yapılacak.

10 Ekim 2015 tarihinde başlayacak sezon öncesi TED Ankara Kolejliler Erkek Basketbol Takımı oyuncuları Memorial Ankara Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Cevat Alper Özcan, Erol Can Çinko, Caner Erdeniz, Adnan Önder Külçebaş, Kaan Sarıaslan, Ayberk Olmaz ve TED Ankara Kolejliler’in yeni transferi ünlü Hırvat oyuncu Marko Tomas’ın da aralarında bulunduğu oyuncular; dahiliye, kardiyoloji, göz, kulak burun boğaz, nöroloji ve ortopedi muayenelerini olarak tüm tetkiklerini yaptırdılar.

Yapılan kontrollerin ardından sporcuların tamamında hiçbir sağlık sorununa rastlanmadı.
Bugüne kadar pek çok spor kulübüne sağlık sponsoru olarak Türk sporuna katkıda bulunan Memorial, TED Ankara Kolejliler Spor Kulübü ile Başkent’te de spora destek vermeye edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here