Dräger ile çalışma alanı planlaması

0
114
patientendaten-management

patientendaten-management
Dräger teknolojileri hastalarınız için doğrudan değerden daha fazlasını sunar ve klinik ekibinizi destekler. Bölümler arası ve hatta hastane çapındaki yönetim faaliyetlerini yükseltmenizi sağlar. Amacımız kaliteyi yükseltmek ve aynı zamanda bakım masraflarını azaltmak için Yaşam için Teknoloji anlayışını geliştirmektir.

Yoğun Bakımda Yanınızda
Dräger’de teknolojinin yoğun bakımdaki bütün uzmanları desteklemesi gerektiğine inanıyoruz. Doktorların, hemşirelerin ve solunum tedavisi uzmanlarının ventilasyon zamanını ve VAP riskini azaltmasını sağlamalıdır. Kararların alındığı tedavi noktasında doktorlara tam bir klinik resim sunmalıdır. Çalışmayı sezgisel hale getirmelidir; böylece yoğun bakım görevlileri zamanlarının ve enerjilerinin büyük bir bölümünü hastalara ayırabilir. Yazılımlar geliştirilebilir olmalıdır; böylece hastaneler son gelişmeleri yakından takip edebilir. Sonuç olarak böyle bir teknoloji daha iyi neticeler, daha kısa hastanede kalma süresi ve çok daha düşük maliyetler sağlar.

Yoğun bakım konseptleri
Dräger yoğun bakım ünitelerine (ICU), gelişmiş ventilasyon çalışma istasyonları, yazılım paketleri, akıllı aksesuarlar, yatakbaşı ve mobil monitörizasyon ve klinik bilgi yönetim çözümlerini kapsayan en yeni tıbbi cihazları ve sistemleri sunar. Ayrıca çalışma alanlarını destekleyen iş akışını tasarlayan yoğun bakım ünitelerine (ICU) başvurur ve özel servis konseptleri ile destek sağlar. Bu entegre yaklaşımı klinik tedaviye uygulayarak temas noktalarını ve artan ekonomik şartlardaki tedavi kalitesinin daha iyi duruma gelmesini sağlıyor.

Çalışma alanı planlaması – İlk kez!
İster acil hasta kayıt kabul olsun isterse de ameliyathane ya da yoğun bakım ve genel bakım odaları olsun, özel çalışma alanı tasarlarken temel faktörler sadece hijyen gibi etmenler, esnek iş seçenekleri ve optimal maliyet değildir. Hasta ve çalışan memnuniyeti de önemlidir. Çeşitli noktalara odaklanmak gerekir. Uzmanın tıbbi disiplini, hasta grubu, kültürel yönler ve yapısal koşullar. Planlamanın mümkün olduğunca erken aşamasında kullanıcılara ve karar mercilerine soyut verilerin grafiksel sunumu, klinik süreçler hakkındaki uzman bilgisi kadar önemlidir.

Yenidoğan gelişimi için Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi dizaynı önem taşır
Bir yoğun bakım ünitesini dizayn ederken veya eski bir odayı modern ekipmanlarla yeniden donatırken bunu doğru yapmak dünyalar kadar fark yaratabilir. Ancak her gün bu kapılardan geçen, doktorlar, hemşireler, teknik ekip ve hastane yöneticileri dahil tüm personelin ihtiyaçlarını karşılayabilmek zor olabilir.

Ve tabii ki bir de hastaların ihtiyaçları var. Çok açıktır ki bu ihtiyaçlar çok geniş bir şekilde listelenebilir. Yeni doğan bakım ünitesi planlayıcıları ve çalışanları bu videoda altyapı çözümleri ve dizayn ile ilgili çeşitli kaynaklar bulabilirler.

Geleceğe hazırlık : Düsseldorf Florence Nightingale Hastanesi
Eski günler geride kaldı ve Düsseldorf Florence Nightingale Hastanesi’nde gelecek başladı. Eski cihazlar kaldırıldı ve neredeyse tamamı aynı üretici ürünü olacak şekilde yenileriyle değiştirildi. Hastalar ve çalışanlar hastaneden ve yapılan işlerden artık daha güvenli bir şekilde keyif alıyorlar ve uzun mesafeler kısalıyor. Bir daha asla, hastalar zemin kattaki acil servisten yukarı kattaki radyoloji bölümüne uygun olmayan şekillerde acele ile gönderilmeyecek. […] Ameliyatlar arasındaki verimsiz aralıklar yaklaşık 45 dakikadan 25 dakikaya indirildi, ameliyathaneler daha yoğun bir şekilde kullanılıyor ve böyle masraf tasarrufu yapılıyor. Bu bir sonraki ameliyat için gerekli malzeme ve ekipman hazırlığının mevcut ameliyat süresince yapılabilir olması ile mümkün kılınıyor.

Teknoloji kullanıyor
Dräger, dünya çapında binlerce YBÜ’yü donatmakta ve hizmet vermektedir. Klinik çalışmalar, teknolojimizin tedavi sonuçları ve proses etkinliği üzerinde olumlu etkisi olabileceğini tekrar tekrar göstermiştir. Müşterilerimiz uygulama uzmanlığımıza güvenmekte ve yeniliğe dair süregelen bağlılığımızı takdir etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here