Daha iyi bir hastane için Schneider Electric’ten ‘akıllı’ çözümler

0
99
SCH-SaglikveBilisim

SCH-SaglikveBilisim
Enerji yönetiminde global uzman Schneider Electric, hastanelere sunduğu akıllı altyapı çözümlerini, Uluslararası Sağlık ve Bilişim Zirvesi’nde tanıtıldı.
Schneider Electric, bu yıl 8-9 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Uluslararası Sağlık ve Bilişim Zirvesi’nde; enerji tüketimi ve maliyetlerinde, güvenlik sistemlerinde ve çevresel düzenlemelerde yaptığı iyileştirmelerle ciddi oranlarda enerji verimliliği sağlayan EcoStruxure Aktif Enerji Yönetimi Sistemi’ni tanıttı.

Sağlık sektöründe geleneksel bina altyapılarındaki alt sistemler, birçok kablolama hattından ve verimsiz bir haberleşme sisteminden oluşurken; enerji, zaman, verimlilik ve para israfına da sebep oluyor. Schneider Electric, sağlık sektörünün bu önemli sorununu EcoStruxure’la çözüme kavuşturuyor.

Daha iyi bir bina yönetimi ve kontrolü sunan EcoStruxure Aktif Enerji Yönetimi Sistemi, HVAC, kartlı geçiş, güvenlik yönetimi, güç dağıtımı ve izlemesi, bilişim sistemleri yönetimi ve aydınlatma kontrolü gibi sistemlerin entegrasyonu aracılığıyla akıllı hastaneler yaratılmasına destek oluyor. EcoStruxure, hem yeni inşa edilen hastanelerde, hem de mevcut hastanelerde kullanılabiliyor.

EcoStruxure™ akıllı hastane çözümleriyle %30’a varan enerji tasarrufu
Schneider Electric’in EcoStruxure akıllı hastane çözümleri; hastanelerin tüm alanlarında tasarruf ve verimliliğini artırırken, proje ve işletme avantajlarını üst düzeye çıkarıyor. Hastanelerin daha iyi bir finansal performans ve hizmet sağlamaları amacıyla mevcut bina sistemlerinde, işletme yönetim döngüsünü sürdürülebilir hale getirerek, enerji maliyetlerinde %30’a varan oranda tasarruf sağlıyor.

EcoStruxure™ çözümleri neler sağlıyor?
. Nerede olursanız olun kontrolü elinizde tutmanızı sağlayan, tüm altyapı sistemlerinizle uyumlu, kurulumu kolay web tabanlı ara yüzler.
. Masrafı azaltabilmeniz ve enerji verimliliğini en üst düzeye çıkartabilmeniz için, enerji tüketiminizi görme ve takip etme imkanı.
. Hastane performansını arttıran modüler çözümler, basitleştirilmiş kurulum ve sistem entegrasyonu.
. Hastanenizin kurulum yapısına bağlı olarak %30’a varan işletme tasarrufu.

Schneider Electric hakkında
100’den fazla ülkede faaliyet gösteren, enerji yönetimi ve otomasyon alanında global bir uzman olan Schneider Electric Konut Dışı Binalar ve Konutlar, Endüstri ve Makine İmalatçıları, Kamu Hizmetleri ve Altyapı, Veri Merkezleri ve Şebekelerde liderlik pozisyonları dahil olmak üzere çeşitli pazar segmentlerinde entegre çözümler sunmaktadır. Enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde kullanılmasına odaklanan Grup’un 170.000’den fazla çalışanı; bireylerin ve kurumların enerjilerini en iyi şekilde kullanmalarına etkin bir şekilde destek olma taahhüdüyle 2014 yılında 25 milyar Euro tutarında gelir elde etmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here