Nüve Arab Health 2015 Fuarı’nda Asya, Afrika ve Ortadoğu bayileri ile buluştu

0
115
nuve-2015

nuve-2015
Dünyanın sağlık sektöründe en önemli buluşma merkezlerinden biri olan Arab Health Fuarı, 26 – 29 Ocak 2015 tarihlerinde Dubai’de düzenlendi.  Nüve, Medica’dan sonra en büyük medikal fuar olma özelliği taşıyan Arab Health Fuarı’na milli katılım çerçevesinde katıldı. Arab Health 2015 Fuarı’nda Nüve standında İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatörler, SteamArt Serisi Buharlı Sterilizatörler, SpinArt Serisi Santrifüjler, Derin Dondurucular, Kan Saklama Dolabı, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Sirkülasyonlu ve Sirkülasyonsuz Su Banyoları ve CO2 İnkübatör cihazları Nüve markasının geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıtırken cihazlar yeni dizaynları ve yeni geliştirilen N-Smart mikroişlemci kontrol sistemi teknolojisi ile ziyaretçilerin büyük beğenisini aldı. Nüve standında İhracat ve Pazarlama Müdürü Sertan İnce, İhracat Müdür Yardımcısı Tolga Vural ve İhracat Bölge Satış Koordinatörü Hayri Acar fuar süresince yoğun tanıtımlarda bulundular.

Arab Health Fuarı Nüve’nin özellikle Asya, Afrika ve Ortadoğu bayileri ile buluşma merkezi olarak değerlendiriliyor. Bayilerle görüşmeler ve yoğun ziyaretçi tanıtımları fuar süresince Nüve standında devam etti.
Arab Health Fuarı’na her geçen yıl ilgi giderek artıyor. 2014 yılı verilerine göre 70 ülkeden 3746 firma katılımda bulunmuştu. Geçtiğimiz yıl ziyaretçi sayısı ise 87.454 ile bu zamana kadar gerçekleşen en yüksek değerine ulaşmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here