MASSİAD’ın Geleneksel Tekne Gezisi’nin ikincisi yapıldı

0
139
massiad_tekne_gezisi_2014

massiad_tekne_gezisi_2014
Marmara Sağlık Sektörü İş Adamları Derneği (MASSİAD), ikincisini düzenlediği Tekne Gezisinde üyeleri ile buluştu.

Marmara Sağlık Sektörü İş Adamları Derneği (MASSİAD), ikincisini düzenlediği Tekne Gezisinde üyeleri ile buluştu. Geceye; MASSİAD Başkanı Tolga Sözen, Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu (TÜMDEF) Başkanı Kemal Yaz, TÜMDEF Danışma Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, MASSİAD eski başkanı Kazım Eryaşar ile çok sayıda MASSİAD üyesi katıldı. Gece misafirlerin karşılandığı kokteyl ile başladı.

Gecenin açılışında bir konuşma yapan MASSİAD Başkanı Tolga Sözen, “İş yoğunluğu arasında zaman ayırıp bu geceye katılan, bizlerle birlikte olan tüm üyelerimiz bir kez daha dernek olarak birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu göstermiştir. Üyelerimizin desteğiyle her zaman sektör olarak ileri gideceğimiz inancı ile bir kez daha ‘Birlikten Kuvvet Doğar’ sloganını dile getirir, bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm üye ve misafirlerimize teşekkür ederiz” dedi. Hoş geldiniz konuşmasından sonra yemeğe geçildi.

Gecede; TÜMDEF’in 10. Kuruluş Yılı nedeniyle, geçmiş dönem Başkanlarına, Federasyon Başkanına, Federasyon Yönetim Kurulu Üyelerine ve Dernek Başkanlarına birer plaket takdim edildi. İstanbul Boğazının güzelliği eşliğinde gerçekleşen etkinlik; katılımcıların sıcak sohbetleri ve fasıl eşliğinde eğlenceli bir şekilde geçti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here