Nüve, İstanbul IFCC WorldLab 2014 Kongresi’ne katılan tek Türk üreticiydi

0
116
nuve-worldlab-2

 nuve-worldlab-2

IFCC WorldLab 2014 Kongresi’ne katılan Nüve, bu kez kendi evinde dünyanın dört bir yanında gelen bilim insanlarını ağırladı.

Nüve, 22 – 26 Haziran 2014 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen IFCC WorldLab 2014 kongresine katıldı. Uluslararası Klinik Kimya ve Tıbbi Laboratuvar Federasyonu IFCC’nin üç yılda bir düzenlediği IFCC WorldLab 2014 Kongresi bu yıl ilk kez Türkiye’de yapıldı. Türk Biyokimya Derneği’nin ev sahipliğinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılan Worldlab 2014’e tüm dünyadan biyokimya, hematoloji, mikrobiyoloji, immünoloji gibi laboratuvar disiplinlerinden 5000 civarında katılım gerçekleşti.

Nüve tek Türk firması idi

Nüve, IFCC WorldLab 2014 Kongresi’ne tek Türk firması olarak katıldı. Türk Biyokimya Derneği’nin daveti üzerine kongreye katılan Nüve, bu kez kendi evinde dünyanın dört bir yanında gelen bilim insanlarını ağırladı. Tek Türk üreticisi olarak kongrede dikkat çeken Nüve standında, İnkübatör, CO2 İnkübatör, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Derin Dondurucu, SpinArt Serisi Santrifüjler ve Su Banyosu’ndan oluşan ürün grubuna yer verdi. Kongrede Nüve standında İhracat ve Pazarlama Müdürü Sertan İnce ve Satış Danışmanı Gürsoy Balibaşa, yurt dışı ve yurt içinden gelen uzman ziyaretçilere tanıtım yaptı.

N-Smart tanıtıldı

Nüve IFCC WorldLab 2014 Kongresi’nde yeni kontrol sistemi N-Smart’ın tanıtımını da yaptı. Nüve ürünleri, N-Smart yeni kontrol sistemi ile daha üstün özellikler kazanıyor. N-Smart Kontrol Sistemi ile veri kaydı, kontrol ve takip özellikleri tek bir bünyede ve daha gelişmiş olarak kullanıcıya sunuluyor. “İletişimi Seven Bilge Cihazlar” sloganı ile tanıtımı yapılan N-Smart ile Nüve cihazları artık daha akıllı, daha bilge ve kullanıcıya daha yakın.

Zaman tasarrufu sağlıyor

N-Smart teknolojisi; yüksek çözünürlükte 4.3 inch renkli LC ekranlı kullanıcı ara yüzü HMI ünitesi, kontrol kartı ve haberleşme ünitesinden oluşuyor. N-Smart teknolojisi aynı zamanda Nüve’nin ürettiği birçok üründe kullanılabilme özelliği ile üretimden, son kullanıcıya kadar zaman tasarrufu sağlıyor. Laboratuvar çalışmalarında kullanıcının ihtiyaç duyduğu teknolojilerin tamamına sahip olan N-Smart, teknolojik ürün karmaşıklığına da son veriyor. On yılık dahili hafızası ile yapılan tüm çalışmaları kayıt altında tutan N-Smart, ethernet ve GSM teknolojisini de kullanarak kullanıcı ile iletişimi kesintisiz sağlıyor. Kongrede, IFCC tarafından 27 sempozyuma ek olarak IFCC’ye bağlı 5 kıtadaki bölgesel federasyonlar ile Dünya Patoloji ve Tıbbi Laboratuvar Derneği (WASPaLM), Amerikan Klinik Laboratuvar Derneği (AACC) ve Balkan Klinik Laboratuvar Derneği (BCLF) tarafından düzenlenen 8 sempozyum ile toplamda 35 sempozyum gerçekleştirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here