EkspoMED bu yıl …

0
121
eskpomed

eskpomed

EkspoMED bu yıl her zamankinden daha uluslararası

Ekspomed ve Labtek Fuarları, 3-6 Nisan 2014 tarihlerinde yaklaşık 1200 firma ve firma temsilcisinin katılımı ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

 

Medikal sektördeki tüm gelişmelerin izleneceği, tüm ihtiyaçların tedarik edilebileceği ekspoMED Eurasia (21. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, tedavi, koruma, Rehabilitasyon Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı) ile LabtekMED 2014 (17. Uluslar arası İstanbul Laboratuvar Teknoloji, Sistem ve Donanımları Fuarı) 3-6 Nisan 2014 tarihlerinde eş zamanlı olarak yaklaşık 1200 firma ve firma temsilcisinin katılımı ve 40.000 metrekare kapalı alanda düzenlenecek. Sağlık Bakanlığı’nın destekleri, Tüm Tıbbi Cihaz Üretici ve Tedarikçi Dernekleri Federasyonu (TÜMDEF), Marmara Sağlık Sektörü İş Adamları Derneği (MASSİAD), Tıbbi Cihaz Üreticileri Derneği (TÜDER) – Çukurova Medikalciler Derneği (ÇUMED) – İç Anadolu Medikalciler Derneği (İMDER) – Ege Tıbbi Malzemeciler Derneği, Doğu Anadolu Medikalciler Derneği (DOMED), Gaziantep Sağlık İş Adamları Derneği (GASİD), Türkiye Sağlık Endüstrisi İşverenleri Sendikası (SEİS) ve Sağlık Üreticileri ve Temsilcileri Derneği (SADER) işbirliği ile hazırlanan
Avrasya’nın en kapsamlı ve yenilikçi medikal fuarı ekspoMED Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da 21. kez profesyonel medikal ziyaretçilerine kapılarını açacak. Sağlık sektörünün en önemli ticari fuarı olan

 

Ekspomed Fuarı, aynı tarihte düzenlenecek labtekMED yaklaşık 30.000’in üzerinde ziyaretçisi ile sektörü bir araya getirecek.

Bilimsel etkinlikler ve BAU TIP işbirliği

Bu sene ekspoMED’ de ilk defa eğitici seminerlere yer verilecek. Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) Tıp Fakültesi ile yapılan anlaşma doğrultusunda, fuar süresince BAU Tıp tarafından, Beyin ve Ortopedi Cerrahisi, Rejeneratif tıp ve kök hücre konularında yurtiçinden ve yurtdışından gelecek dallarında öncü uzmanlar tarafından uygulamalı seminerler düzenlenecek. Programla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için ekspomedistanbul.com’u ziyaret edebilirsiniz. Nitelikçi ziyaretçi profili ile ekspoMED yine katılımcılarına kazandıracak. Kamu hastane birlikleri yetkilileri, üniversitelerin satınalma komisyon başkanları, rektörleri, dekanları, özel hastane sahipleri ve yatırımcıları, satınalma yöneticileri, medikal ürün ticareti ile ilgili profesyoneller ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinden oluşan ziyaretçi profili 40’in üzerinde ülkenden gelecek katılımcılarla buluşacak. Türkiye’nin sağlık alanında ihracat da hedef ülkeler arasında yer alan ülkelerden alım heyetleri fuarlarda ağırlanacak. Avrasya bölgesindeki ülkelerle birebir sürdürülen pazarlama çalışmaları sonucunda Azerbaycan, Irak, Filistin, İran, Gürcistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Sırbistan, Libya başta olmak üzere 20 farklı ülkeden Reed Tüyap Tarafından alım heyetleri düzenlenecek.

Yurt dışı katılım

Fuara yoğun ilgi hem yurt içi hem de yurt dışı katılımlarla devam ediyor. Avusturya-Almanya (Baden-Württemberg) Belçika-Finlandiya-Hindistan-İngiltere-İtalya-Polonya milli katılımlarıyla ekspoMED’de bu yıl ilk kez yer alacaklar. Geçmiş yıllarda milli katılımlarıyla yer alan Almanya (Bavaria), Çin, Fransa, İspanya, Kore, Malezya, Tayvan bu yılda ekspoMED 2014’e katılacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here