Acendis, Anahtar Teslim Hastane Projelerinde …

0
114
esteworld1

 esteworld1

Acendis, Anahtar Teslim Hastane Projelerinde referans sayısını artırıyor

Acendis, Aralık ayı itibariyle Esteworld Altunizade Hastanesi ve Ankara Özel Eryaman Hastanesi ile iki Anahtar Teslim Hastane Projesi’ne daha imza attı.

Acendis, Anahtar Teslim Hastane Projeleri ile referans sayısını artırıyor. Acendis, Aralık ayı itibariyle 2 adet Anahtar Teslim Hastane Projesi’ne imza attı. İlk olarak, Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, daha evvelki hastanelerinde olduğu gibi yeni kurulacak olan Esteworld Altunizade Estetik ve Plastik Cerrahi Hastanesi yatırımında da anahtar teslim olarak Acendis ile birlikte çalışmayı tercih etti. Türkiye’nin en büyük estetik hastanesi olma özelliğini taşıyan Esteworld Grubu; Heinen + Löwenstein anestezi cihazlar, Simeon Led ameliyathane lambaları, Wissner-Bosserhoff hasta yatakları, Schiller-Karismedica gibi daha birçok ürün ve markayı tercih etti.

Ankara Özel Eryaman Hastanesi

Acendis’in ikinci projesi ise; önümüzdeki aylarda hizmete girecek olan Ankara Özel Eryaman Hastanesi. 4 ameliyathanesi bulunan ve genel hastane olma özelliğini taşıyan projede, Heinen + Löwenstein anestezi cihazlarını, Elisa erişkin ventilatörlerini – Leoni 2 Neonatal Ventilatörlerini, Siemon Led ameliyathane lambalarını, Schiller kardiyoloji cihazlarını, Acomed ameliyat masalarını, Kirsch Medikal buzdolaplarını, Acendis hasta başı monitörlerini, Richard Wolf endoskopi sistemlerini, Philips ultrasound sistemlerini, Carl Zeiss ameliyat mikroskoplarını ve birçok marka Acendis’ten tercih edildi. Öte yandan, Saint James Hastaneler Grubu da Libya’da açacakları ikinci hastane projeleri için Acendis’i tercih etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here