Nüve’nin kuruluşunun 45. yıldönümü 6. Bayiler Toplantısı’nda …

0
220
nuve-1

nuve-1

Nüve’nin kuruluşunun 45. yıldönümü 6. Bayiler Toplantısı’nda coşkuyla kutlandı

Nüve’nin kuruluşunun 45. yılında düzenlenen 6. Bayiler Toplantısı’nda yurt içi ve yurt dışı bayi teşkilatı en üst düzeyde temsil edildi.

 

Nüve kuruluşunun 45. Yılında, 23 – 26 Mayıs 2013 tarihlerinde 6. Bayiler Toplantısı organizasyonunu gerçekleştirdi. Belek Antalya, Cornelia Deluxe Resort Otel’de yapılan 6. Bayiler Toplantısı’nda Nüve’nin yurt içi ve yurt dışı bayi teşkilatı en üst düzeyde temsil edildi. Nüve bayileri tarafından sabırsızlıkla beklenen organizasyon 23 Mayıs 2013 tarihinde

“Hoşgeldiniz Kokteyli” ile başladı. Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen Nüve bayileri, beraberinde getirdikleri küçük hediyeleri bir çekiliş aracılığıyla birbirlerine sunarak samimi bir hava estirdiler.

“Hoşgeldiniz”

Nüve İhracat Müdürü Sertan İnce ve Yurtiçi Satış Müdürü Miyase Ülker Kokteyl’de yaptıkları konuşmada bayilerimizi bir arada görmekten duydukları mutluluğu ifade ederek Nüve bayilerine “Hoşgeldiniz” dediler. Ardından akşam yemeği ile ilk günün programı sona erdi. 24 Mayıs 2013 Cuma sabahı tüm bayiler Açılış Toplantısı’nda hazır bulunarak resmi açılışa iştirak ettiler. Toplantının resmi açılışı Nüve Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Birkan İzgin tarafından yapıldı. İzgin, konuşmasında 6. Bayiler Toplantısı’nda Nüve Ailesini bir arada görmekten duyduğu mutluluğu ifade edip Nüve Ailesi’ne “Hoşgeldiniz” dedi. Ardından Yönetim Kurulu Üyeleri Beril İzgin Mutlugil ve Mizyal İzgin Hergül’ü açılış konuşmalarını yapmak üzere davet etti.

Şehir turu

Açılış Toplantısı’nın hemen ardından Nüve bayileri 2 ayrı salonda dönüşümlü olarak eğitimlere başladılar. Eğitimlerin konusu, Nüve Bayiler Toplantıları’nın değişmez çizgisi yeni ürün tanıtımıydı. 24 Mayıs 2013 Cuma günü öğleye kadar süren ilk gün eğitimlerinden sonra Nüve bayilerinin büyük ilgi gösterdiği antik şehirler turu başladı. Nüve, eğitimleri yanında bayilerine kültürel anlamda da seçenek sunarak organizasyonlarına farklılık katıyor. Yurtdışı bayiler kadar yurtiçinden gelen bayilerin de büyük beğenisini gören Aspendos antik şehrinde katılımcılar tarihin derinliklerine bir yolculuk yaptılar. Ardından Düden Şelalesi ve Antalya Kaleiçi gezileriyle katılımcılar mutlu bir şekilde turu tamamladılar.

N Smart ve Direct Freeze

25 Mayıs 2013 Cumartesi programında öğleye kadar süren eğitimlerde Nüve’nin yeni mikroişlemcisi N Smart, Hücre Kültürü ve Direct Freeze konularına yer verildi. Nüve Ar-Ge Müdürü Yusuf Çetinkaya ve İhracat Müdürü Sertan İnce tarafından N Smart ve Direct Freeze konuları bayilere anlatıldı. Bilkent Üniversitesi, Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü’nden Doç. Dr. İhsan Gürsel tarafından Hücre Kültürü sunumu yapıldı. Bayilerin bizzat kendileri ve Satış Müdürleri’nin katıldığı eğitimlere ilgi büyüktü.

45. yıl hediyeleri

Nüve bugüne kadar yaptığı Bayiler Toplantılarında olduğu gibi bu organizasyonda da ürün tanıtımının dışında farklı bir konuya da yer verdi. Nüve bu kez Mehmet Auf tarafından verilen seminerlere yer verdi. Bayiler seminer programlarından yararlı bilgiler ile ayrıldılar. Hemen ardından Kapanış Toplantısı’na geçildi. Kapanış konuşmasını yapan Nüve Yönetim Kurulu Üyeleri Beril İzgin Mutlugil ve Mizyal İzgin Hergül, Nüve Ailesi’nin değerli mensuplarına 45. Yıl 6. Bayiler Toplantısı’na katılımları için teşekkür etti. Daha sonra katılımcı bayilere 45. Yıl anısına hazırlanan hediyeler sunuldu. Toplantı sonunda Nüve Ailesi, geleneksel aile fotoğrafı karesinde yer alarak anı ölümsüzleştirdiler.

Duygusal anlar

25 Mayıs 2013 akşamı yapılan Gala Yemeği, Nüve Ailesi için özel bir anlam taşıyordu. 1968 yılında kurulan Nüve, kuruluşunun 45. Yıl kutlamasını Nüve 6. Bayiler Toplantısı Gala Yemeği’nde bayileri ile yaptı. Nüve Ailesi’nin coşkuyla kutladığı 45. Yıl Gala Yemeği’nde duygusal anlar yaşandı. Genel Müdür Birkan İzgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Beril İzgin Mutlugil, Mizyal İzgin Hergül ve Demet Küçükçelen Güven ve beraberinde Nüve Bölüm Müdürleri hep birlikte 45. Yıl pastasını kestiler.

Nüve Ailesi

6. Bayiler Toplantısı’nın sonunda bayiler, Nüve Ailesi’nin bir mensubu olmaktan duydukları mutluluğu belirterek nice kutlamalara birlikte ulaşmayı dilediler. 1968 yılında kurulan Nüve ülkemizin laboratuvar cihazları alanında ilk seri üretimini yapan firması olarak, yurt içinde 32 bayisi ve dünya coğrafyasına dağılan 106 ayrı ülkeye yaptığı ihracatla ülkemizin gurur duyduğu markalarından birisidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here