İncekaralar, yeni nesil Amplitude EEG ile yüksek kalitede yenilik sunuyor

0
110
Amplitude-EEG-incekaralar-k

Amplitude-EEG-incekaralar-kAmplitude EEG, son yıllarda yeni doğan yoğun bakım birimlerinde daha fazla kullanılmaya başlandı.
Normal ve anormal beyin aktivitesi arasında, görece basit model patern tanıma yöntemi ile sinyalin genliğine odaklanan filtrelenmiş ve zaman sıkıştırmalı EEG’yi temel alan Amplitude EEG, son yıllarda yeni doğan yoğun bakım birimlerinde daha fazla kullanılmaya başlandı. İncekaralar farkı ile sunulan yeni nesil Amplitude EEG ile elektrokortikal arka plan aktivitesindeki uzun dönemli değişimler ve trendler daha kolay değerlendirilebiliyor. Amplitude EEG; yenidoğan bebeklerde ve özellikle asfiksi bebeklerde (mavi bebekler) kullanılıyor. Amacı beyin ölümlerini önlemek olan amplitude EEG’nin 72 saatlik sürekli kayıt imkânı sayesinde, bebeğin beyin aktiviteleri uzun süreli takip edilebiliyor. Ayrıca, uzun süreli tedavi sırasında verilen ilaçların etkileri izlenip dozları ayarlanabiliyor. Amplitude EEG ile birlikte video da kullanılabiliyor; bu sayede beyin dalgalarındaki değişim sırasında bebeğin hareketleri izlenebiliyor. Hem Yoğun Bakım -EEG, hem de NK-BSM 6000 serisi hastabaşı monitör ile beraber kullanılabilen amplitude EEG, bir bakışta beyin aktivitesi trendi ve değerli bilgiler veriyor. Son teknoloji ürünü, amplitude EEG, dokunmatik ekranlı panel PC ve dahili SpO2 ve CO2 ile 38 kanal yükseltici, tam EEG kapasitesi sunuyor. Yoğun bakım ortamı için tasarlanmış hafif tekerlekli sehpaya sahip amplitude EEG, portatif olarak hasta başına taşınabiliyor. Ayrıca, yenidoğan nöbet ataklarının değerlendirilmesinde ve buna yönelik ilaçların kullanılması açısından son derece faydalıdır.

Amplitude EEG Trend Programı QP-160AK
aEEG, DSA, FFT ve burst suppression oranı trendleri, 64 kanala kadar EEG, SpO2 ve EtCO2 eğilimleri, Online yapay etki ekranı (elektrot durumu), Aktarım, arşivleme ve kopyalama için merkezi veritabanı, Ağ üzerinden online veriyi uzaktan inceleme, EEG-9100 ve EEG-1200 serisi cihazlar için isteğe bağlı opsiyonel eklenebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here