Bomtech cilt analiz cihazları sağlık sektörünün gözdesi haline geldi

0
114
bomtech2-1_k

bomtech2-1_kBomtech’in sunduğu çözümler; A-One ve A-One Lite cihazıyla cilt analizi çok hızlı ve detaylı tarama yöntemi ile yapılmakta.
Dijital teknoloji lideri Bomtech A-One Lite, cihazıyla cilt analizi ve bakımında tüketicilere yeni çözümler sunuyor. Radix Pharma Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Özgür Özdemir, Türkiye distribütörlüğünü yaptıkları Bomtech ile ilgili şunları söyledi: “Bomtech markamız sağlık sektörüne doğru cilt, saç analizleri yaparak uygun ürünlerin önerilmesini ve bu ürünlerle beraber bakımların yapılmasını sağlayan Güney Kore’den ithal ettiğimiz markamızdır. Bomtech markamızın sunduğu çözümler; A-One ve A-One Lite, cihazıyla cilt analizi çok hızlı ve detaylı tarama yöntemi ile yapmakta yine lokal cilt analizleri yapan gelişmiş modelimiz SDM ve kısa analiz özelliğine sahip Kong modellerimiz bulunmaktadır.

Saç analizini de ihtiyaca göre detaylı olarak yapan HDM modelimiz de bulunmaktadır. Ayrıca cilt bakımı için motorlu mezotepi cihazlarımızı da iki seçenek halinde sunuyoruz.

1. Cihazımız profesyonel TR-M modelimiz diğeri de tüketiciye hitap eden MY-M modelimiz. Kısa sürede sunduğumuz kaliteli hizmet ve çözümlerimizle sektör lideri olma yolunda hızla ilerliyoruz.” Sağlık sektörünün gözdesi haline gelen cihaz hakkında Özgür Özdemir şu bilgileri verdi: “Tek tuşla otomatik cilt analizine imkân veren A-One lite yalnızca 2-5 dakikanızı alır, özel eğitim almadan kolay kullanım sağlar. Yüksek kalite dijital kamera, UV ışık ve normal ışık ile aldığı fotoğraflar cilt analizinizi yapıyor. Cildin makyaj durumuna göre ayarlanabilen kamera cilt tanınızı en doğru şekilde size sunuyor. A-One Lite ile sonuç olarak konulan tanıyı 3 boyutlu inceleyebilirsiniz. Tarayıcı ile gözenek, sebum, kırışıklık, leke ölçümü yapabilirsiniz. Cihazda ayrıca eski ve yeni analizleri karşılaştırma özelliği de bulunuyor. UV görüntü özelliğinin bulunduğu cihaz sivilce, keratin tabakası, siyah nokta, cilt tonu ölçümü, müşteri cilt tipine göre ürün önerme gibi fonksiyonlarıyla cilt sorunlarının giderilmesinde yardımcı oluyor.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here