Geniş Avrasya pazarında yer almak için bulunmaz fırsat

0
118
tuyap-fuar-2012

tuyap-fuar-2012Sağlık sektörünün ülkemizdeki en önemli uluslararası buluşması Ekspomed ve Labtek Fuarları 4-7 Nisan tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Sağlık sektörünün tüm ürün ve hizmetlerini tek çatı altında bir araya getiren Ekspomed Eurasia (20. Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon Ürn, Cihaz, Sistem, Teknoloji, donanım ve Hastaneler Fuarı) ve Labtek Eurasia (16. Uluslararası İstanbul Laboratuvar Teknoloji, sistem ve Donanımları Fuarı) fuarları, 4-7 Nisan 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde eşzamanlı olarak gerçekleştirilecek. Bu yıl 20.si düzenlenecek Ekspomed ve 16’ncısı düzenlenecek Labtek fuarları yıllardır sürdürdükleri istikrarlı büyümeleri ile ülkemizde sektörün en önemli ve geniş kapsamlı uluslararası ticari ihtisas platformu niteliğinde.

Önemli fırsatlar sunacak
Avrasya Coğrafyası ülkelerinin dinamik nüfusları ve yüksek alım potansiyelleri sağlık sektörünün bölgede hızla gelişimine sebep olurken, Türkiye, coğrafi konumu ve çevre ülkelerle olan sosyal-kültürel bağları sayesinde sağlık sektöründe önemli bir bölgesel ticaret merkezi haline gelmiş durumda. Bu noktada medikal cihazların, hastane ürün ve sistemlerinin, laboratuar cihazları ve ürünlerinin sergileneceği Ekspomed ve Labtek fuarları, Avrasya coğrafyasını oluşturan geniş pazara girmek isteyen yeni firmalar için bulunmaz fırsatlar sunmakta.

Sağlık profesyonellerinin beklediği fuar
Yeni yatırımlarla büyümesini sürdüren sağlık sektörünün yakından takip ettiği Ekspomed ve Labtek fuarlarına Türkiye’nin her ilinden medikal satın alma yetkilileri ve sektör profesyonelleri katılacak. Ağırlanmaları Tüyap tarafından karşılanan ülke genelindeki, T.C. Sağlık Bakanlığı yetkilileri, ilgili üniversitelerin rektörleri, tıp fakülteleri dekanları ve anabilim dalı başkanlarının yanı sıra devlet, özel, askeri, meslek ve tıp fakültesi hastaneleri başhekimleri, hastane müdürleri, satın alma komisyon başkanları, bölüm yöneticileri, laboratuar klinik şefleri ve kan bankası sorumlularının fuarları ziyaret etmeleri sağlanmakta. Sağlık sektörüne yönelik yeni ürünlerini, teknolojilerini, hizmetlerini tanıtmak ve önemli iş bağlantıları kurmak isteyen firmalar için Ekspomed, Labtek Fuarları kaçırılmaması gereken eşsiz bir pazarlama ortamı hazırlamakta. 4 – 7 Nisan tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Ekspomed, Labtek Fuarları ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.ekspomedfuari.com,
www.labtekfuari.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here