Ekokardiyografi’nin geleceği İstanbul’da konuşuldu

0
113
eko-siemens-sistem

Ekokardiyografi’de gelinen en son nokta ve dünyadaki trendler Ekokardiyografi’nin Geleceği – İstanbul Zirvesi’nde katılımcılarla paylaşıldı.

eko-siemens-sistem
Siemens Sağlık Sektörü ve Simeks’in ev sahipliği yaptığı Ekokardiyografi’nin Geleceği – İstanbul Zirvesi’nde dünyaca ünlü uzmanlar, Türkiye’deki fikir lideri katılımcılarla bir araya geldi. Siemens Sağlık Sektörü, düzenlediği etkinliklerle güncel gelişmelerin ve yeni teknolojilerin nabzını tutmaya devam ediyor. Siemens Sağlık Sektörü ve Simeks tarafından düzenlenen Ekokardiyografi’nin Geleceği – İstanbul Zirvesi; 25 Mayıs’ta RadissonBlu Bosphorus Hotel Ortaköy’de gerçekleşti.
Periyodik toplantılar yapılacak
Ekokardiyografi konusunda dünyaca ünlü uzman ve European Association of Echocardiography’nin önceki başkanı Prof. Jose L. Zamorano ve Siemens Ultrason Ürünleri Portföy ve Strateji Yöneticisi Michael Szucs’un konuşmacı olarak katıldığı zirvede Ekokardiyografi’de gelinen en son nokta ve dünyadaki trendler katılımcılarla paylaşıldı.
Türkiye’den fikir lideri katılımcılarla etkileşimli olarak gerçekleşen beyin fırtınası bölümünde ekokardiyografinin geleceğine yönelik çözüm önerileri paylaşıldı ve yeni perspektifler çizildi. Ortaya çıkan çözüm önerileri ve yeni perspektiflerin periyodik toplantılar ile gözden geçirileceği ve takip edileceği bildirilerek toplantı sonuçlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here