Nüve, Medica 2011’de geniş ürün yelpazesini tanıttı

0
114
nuve-medica-2011

nuve-medica-2011Nüve, Medica’da ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dünya pazarlarındaki rakipleri ile sıkı bir rekabette olduğunu bir kez daha gösterdi.

Laboratuvar ve sterilizasyon teknolojisi alanında üretim yapan ülkemizin köklü kuruluşu Nüve, uluslararası fuarlarda başarılı tanıtımlarıyla göz dolduruyor. Nüve, Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapılan Medica 2011 Fuarı’nda ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dünya pazarlarındaki rakipleri ile sıkı bir rekabette olduğunu bir kez daha gösterdi. 1997 yılından beri Medica’ya katılan Nüve, her geçen yıl ürün yelpazesinde gözlenen artış, dünya standartlarında gerçekleştirdiği üretim kalitesindeki ısrarı ve istikrarlı bir şekilde artan uluslararası pazar payı ile fuarın uzman ziyaretçisinin gözünden kaçmıyor.

Nüve standına ziyaretçi akını

16 – 19 Kasım 2011 tarihlerinde gerçekleşen Medica 2011’de Nüve standını 93 ülkeden 400 civarında ziyaretçi gezdi. Nüve standında fuar süresince gözlenen yoğunluk ürün tanıtımı, ziyaretçi ve bayi görüşmeleri şeklinde gerçekleşti. 90 ülkeye ihracat yapan Nüve’nin Medica’daki standı aynı zamanda yurtdışı bayileriyle görüşme ve buluşma noktası. Nüve farklı coğrafyalardan gelen bayilerini standında ağırlıyor, yeni ürünlerinin tanıtımını yapıyor, ürünlerindeki yenilikleri bayileri ile paylaşıyor.

Yüksek kaliteli cihazlar

Nüve laboratuvar cihazlarının sergilendiği 2. salondaki şık standında geniş ürün grubundan örneklere yer verdi. İnkübatörler, Kuru Havalı Sterilizatör, SteamArt Serisi Buharlı Sterilizatörler, Spinart Serisi Santrifüjler, Su Banyoları, Su Distile Cihazları, Class II Mikrobiyolojik Emniyet Kabini, Kan Saklama Dolabı, Trombosit İnkübatörü, Trombosit Sallayıcı, CO2 İnkübatör, Derin Dondurucu cihazları Nüve markasının geniş ürün çeşidini ve yüksek kalitesini yansıttı.

İhracatın yüzde 40’ı Avrupa’ya

Nüve Medica’da, standını ziyaret eden Türk ve yabancı misafirlerine Türk misafirperverliği ve sunduğu ikramlarıyla da fark meydana getirdi. Şık bir şekilde sunulan ülkemizin geleneksel lezzetleri, uluslararası tanıtımlarda Nüve’nin atlamadığı önemli detaylar arasındaki yerini aldı. 2010 yılında Dünya Gazetesi’nin Pazar çeşitliliği dalında birincilik ödülü ile İhracatın Yıldızı seçilen Nüve, bu seçimin doğruluğunu bir kere daha gösterdi. Nüve markasının bilinilirliği giderek artarken Avrupa’daki ekonomik krize rağmen Nüve ihracatının % 40’ını Avrupa ülkelerine gerçekleştiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here