Uygulamalı Hastane Yöneticiliği Sertifika Programı kayıtları başladı

0
119
siemens-akademi

siemens-akademiAnadolu Sağlık Merkezi’nin bilgi birikimi ile şekillendirilen programda son iki yıldır modüler sistemde eğitim verilmeye başlandı.

Siemens Akademi’nin en uzun süredir devam eden eğitim programı, “Uygulamalı Hastane Yöneticiliği Sertifika Programı” 19 Kasım – 25 Aralık tarihleri arasında yeni dönem eğitimlerine başlayacak. Anadolu Sağlık Merkezi’nin bilgi birikimi ile şekillendirilen programda son iki yıldır modüler sistemde eğitim verilmeye başlandı. Bu sisteme göre; katılımcılar ilk iki hafta sonu temel hastane işletmeciliği başlığı altında; idari hizmetler, lojistik, satınalma, hasta hizmetleri ve çağrı merkezi gibi konuları görmekte, daha sonraki haftalarda ise “Hemşirelik”, “Pazarlama”, “Tıbbi Hizmetler” ve “Finans” olmak üzere toplam dört modülde bu konuların detayına girmekteler.

Sağlık Profesyonelleri katılıyor

Devlet ve özel olmak üzere farklı idari seviyelerde sağlık profesyonellerinin katıldığı eğitime özellikle son yıllarda katılımı artan yatırımcı profili, program içeriğinin sonuca yönelik ve an itibari ile uygulanabilir bilgiler içerdiğinin en önemli kanıtı. Uygulamalı Hastane Yöneticiliği Sertifika Programı, adından da anlaşılacağı üzere bir hastanenin yönetilmesinde gerekli fonksiyonel bilginin aktarımı üzerine yoğunlaşmış konu başlıklarını içermekte. Bununla beraber, program katılımcılarının sektöre dair belli bir bilgi birikimlerinin olması ve benzer seviyelerde kariyerlerinin olması, eğitim esnasında bir iletişim ağının oluşmasına ve bunun eğitim sonrasında da devam eden karşılıklı bilgi transferi ağına dönüşmesine katkı sağlamakta. Uygulamalı Hastane Yöneticiliği Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi için:

www.siemensakademi.com veya 0216 459 2034.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here