ELCON Cerrahi Aletler, yeni hastanelerin de tercihi

0
245
beta-elcon

beta-elconElcon Cerrahi Aletlerin yeni açılan özel hastanelerde de tercih edilmesi, Beta Medikal’in portföyüne yeni ve prestijli referansların eklenmesini sağlıyor.

Sağlık Kurum ve Kuruluşlarında geniş referanslara sahip olan Elcon Cerrahi Aletlerin yeni açılan özel hastanelerde de tercih edilmesi, sektörde 13. yılını kutlayan Beta Medikal’in portföyüne yeni ve prestijli referansların eklenmesini sağlıyor. Genel Cerrahi, Ortopedi, KBB, Jinekoloji, Beyin Cerrahi ve Kardiyovasküler Cerrahi başta olmak üzere tıbbın birçok dalında kullanılan cerrahi setler, hekim tercihlerine göre özenle hazırlanarak uzman ekipler tarafından hızlı ve güvenli şekilde kurumlara teslim ediliyor. Sağlık Kuruluşlarının hizmet üretmesinde önemli bir yere sahip olan Cerrahi Setler, firmanın stoklarındaki çeşitlilik sayesinde kullanıcılara ciddi bir esneklik ve konfor sağlıyor. Cerrahi aletlerin yanı sıra cerrahi aletleri tamamlayıcı mahiyette olan Motor Sistemleri, Konteyner Sistemleri ve Diagnostik Ürünler de firmanın yeni çözümleri arasında yer alıyor.

Hastanelerin tercihi Elcon

Geçtiğimiz aylarda yeni hizmete açılan Manisa Grandmedical Hastanesi, Edremit Körfez Hastanesi, İnegöl Medi-Ce Hastanesi, Salihli Medigüven Hastanesi, Antalya Meditalya Hastanesi ve Bursa Rentıp Hastanesi gibi teknolojik donanımı yüksek ve hizmet odaklı özel hastaneler, Beta Medikal’in Türkiye exclusive distrübütörlüğünü yaptığı ELCON Cerrahi Aletlerini tercih ettiler. Ayrıca 300 yatak kapasitesi 9 ameliyathanesiyle bölgesinin en önemli sağlık yatırımı olan Elazığ Damla Hastanesi de ELCON tercih eden hastaneler arasında. Elazığ Damla Hastanesi, aynı kompleks içerisinde bulunan Onkoloji Merkezi ve Güzellik Merkezi hizmetlerin çeşitliliği açısından bakıldığında bölgenin bu alandaki eksikliğini büyük ölçüde giderecek nitelikte. Beta Medikal Genel Müdürü Uğur Mumay, ELCON Cerrahi Aletlerin Türkiye sağlık pazarında önemli ve çok tercih edilen bir marka olduğunu, fiyat ve stok çeşitliliği açısından bakıldığında ise son derece efektif çözümler üreten bir yapıda olduklarını ifade ederken, Sağlık Kuruluşlarının marka ve firmalarına olan güveninin kendilerini olumlu yönde teşvik ettiğini belirtti.

Laparoskopik Aletlerin lansmanı yapıldı

Mumay ayrıca, 2011 yılının başında lansmanı yapılarak pazara giren ELCON markalı Laparaskopik Aletler ve Endoskopik Sistemlerle ilgili geçtiğimiz Mayıs ayında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen 10.Ulusal Endoskopik- Laparoskopik Cerrahi Kongresi’ne katıldıklarını hatırlatarak, hekimlerin ve ziyaretçilerin olumlu tepkilerini almaktan çok mutlu olduklarını ifade etti.

Tek belirleyici fiyat olmamalı

Sağlık Kuruluşlarının Cerrahi Alet seçiminde sadece fiyat odaklı yaklaşımlarının kısa vadede olumsuz sonuçlar doğurduğunu belirten Uğur Mumay, cerrahi alet satın almalarında; kullanıcı referansları başta olmak üzere, materyal kalitesi, satış sonrası hizmetleri ve aletlerin uluslararası mevzuatlara uygun üretilip üretilmediğinin teyit edilmesi gereğine vurgu yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here