İlaç sektörü 4. Marketing Power Conference’da buluşacak

0
346
ILAC_SEKTORU_MARKETIN_POWER

Zirve ilaç ve sağlık sektöründe farklı departmanlarda çalışan her düzeydeki kişiye büyük kariyer gelişimi imkânı sunmakta.

ILAC_SEKTORU_MARKETIN_POWER“4. Marketing Power Conference For The World of Pharma” 24 Şubat’ta Sheraton İstanbul Maslak Otel’de gerçekleşecek. Eduplus tarafından düzenlenecek olan, dünyanın ve ülkemizin önemli ilaç ve sağlık firmalarının patronları, CEO’ları, Genel Müdürleri, Pazarlama ve Satış Yöneticilerinin yer alacağı “4. Marketing Power Conference” ile pazarlama, satış, yönetim, liderlik ve kişisel gelişim gibi önemli konularda katılımcılar, gerekli bilgilere sahip olacak. Eduplus ve TAKTX, daha önce organize ettiği zirvelerde olduğu gibi güçlü bir muhteva ve konusunda uzman eğitmenler ve yöneticiler ile zengin bir öğrenme platformunu ilaç ve sağlık sektörüne sunmakta. Zirve, konuşmacı ve katılımcıların yüksek profili, fark oluşturan anlayış ve uygulamaları, dinamik yapısı ile konusunda Türkiye’nin en kapsamlı ve tek zirvesi olma özelliği ile dikkat çekmekte.

Güncel bilgiler anlatılacak
4. Marketing Power Conference 2011’de katılımcılar; ilaç ve sağlık sektöründe pazarlama, satış, yönetim, liderlik ve kişisel gelişim konularında interaktif bir ortamda güncel bilgiler edinecek. Sektörde başarıyı yakalamış önemli isimlerin hikâyelerini dinleyip, Türkiye’nin önde gelen firmalarının yöneticilerine ve konularında uzman konuşmacılara sorular sorabilme fırsatı yakalayacaklar. Zirve ilaç ve sağlık sektöründe farklı departmanlarda çalışan her düzeydeki kişiye büyük kariyer gelişimi imkânı sunmakta. Konferansın Başkanlığını ise İş Dünyası’nın ünlü ismi Eduplus Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Çağlar Çoroğlu gerçekleştirecek. İlaç ve sağlık dünyasına özel olarak hazırlanmış olan “4. Marketing Power Conference”a katılanlar pazarlama, satış, yönetim, liderlik ve kişisel gelişimle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirme ve ilaç-sağlık dünyasının başarılı yöneticileri arasında yer alma fırsatını yakalayacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here